Newsletter - Nový

Milí milci nejen kávy,
rádi bychom Vás upozornili na novinky , které jsou již skladem, podařilo se nám nakoupit kávy z letošních sklizní z Ethiopie variety Heirloom, Kenya variety SL 28 a K7 a konečně z Columbie variety Pink Bourbon a Tabi, o těchto kávách zašleme vyčerpavající informace v příštím zpravodaji po přidání do eshopu, takže již v dohledné době budete mít možnost vše přechutnávat, přeměřovat a každý den testovat.
Ikonický design a výkon La Marzocco příchází do vašich domovů jako Linea Mini. Inspirována Lineou Classic, přichází i Linea Mini s dvěma bojlery a integrovanou hlavou, což kávovaru umožňuje dosahovat teplotní stability a energetické efektivnosti saturované varné hlavy na malém prostoru. Linea Mini je vyrobena ze stejných komponentů jako velké profesionální kávovary, ty zajišťují stejnou odolnost a trvanlivost, která proslavila kávovar Linea Classic po celém světě.
Každý rokse spotřebuje a skončí na skladkách až 100 miliard kelímků na jedno použití. To je důvod, proč byl vytvořen Ecoffee pohár, ekologicky zodpovědná alternativa vyrobená z ekologických bambusových vláken. Je lehký, robustní a biologicky odbouratelný, což znamená, že ho můžete zrecyklovat na kompostu.
 

WAREHOUSES - ROASTERY - SHOWROOM

VISIT OUR SAMPLE ROOM

Get directions

UNIQUE

Coffee with personality

If you are looking for first-class quality and you want to be sure that the coffee you drink has been selected, packaged and delivered to you with love and care, then you are at the right place. The love of specialty coffee is what characterizes us!

ONLINE ORDERS

FREE SHIPPING

Our coffee