Newsletter - Nový

Milí milci nejen kávy,
rádi bychom Vás upozornili na novinky , které jsou již skladem, podařilo se nám nakoupit kávy z letošních sklizní z Ethiopie variety Heirloom, Kenya variety SL 28 a K7 a konečně z Columbie variety Pink Bourbon a Tabi, o těchto kávách zašleme vyčerpavající informace v příštím zpravodaji po přidání do eshopu, takže již v dohledné době budete mít možnost vše přechutnávat, přeměřovat a každý den testovat.
Ikonický design a výkon La Marzocco příchází do vašich domovů jako Linea Mini. Inspirována Lineou Classic, přichází i Linea Mini s dvěma bojlery a integrovanou hlavou, což kávovaru umožňuje dosahovat teplotní stability a energetické efektivnosti saturované varné hlavy na malém prostoru. Linea Mini je vyrobena ze stejných komponentů jako velké profesionální kávovary, ty zajišťují stejnou odolnost a trvanlivost, která proslavila kávovar Linea Classic po celém světě.
Každý rokse spotřebuje a skončí na skladkách až 100 miliard kelímků na jedno použití. To je důvod, proč byl vytvořen Ecoffee pohár, ekologicky zodpovědná alternativa vyrobená z ekologických bambusových vláken. Je lehký, robustní a biologicky odbouratelný, což znamená, že ho můžete zrecyklovat na kompostu.
 

SKLADY - PRAŽÍRNA - SHOWROOM

NAVŠTIVTE NAŠI VZORKOVNU

Zobrazit trasu

UNIKÁT

Káva s osobností

Pakliže hledáte prvotřídní kvalitu a chcete mít jistotu, že káva, kterou pijete, byla s láskou a pečlivostí vybrána, zabalena a dopravena až k vám, tak jste tady u nás správně. Láska k výběrové kávě je to, co nás charakterizuje!

E-SHOP OBJEDNÁVKY

DOPRAVA ZDARMA

Naše káva