Coffee Source showroom Štěrboholy
Velkoobchod

Máte zájem odebírat velkoobchodní ceny kávu nebo technologie do vaší kavárny, obchodu nebo kanceláře.

Vyplňte prosím náš jednoduchý dotazník a my vás budeme kontaktovat s nabídkou.

Káva

Kávu vybíráme každý rok z čerstvých sklizní od naších ověřených dodavatelů z celého světa. Kávu můžete ochutnat na našich kavárnách nebo formou řízené degustace na pražírně s našimi baristy. Další možností je objednat si degustační sadu. Tyto sety jsou rozděleny dle způsobu přípravy - espresso nebo filtrovaná káva.

Školení (Barista training)

Chcete, aby káva u vás chutnala stejně jako na našich kavárnách? Proškolíme váš personál v přípravě kávy a naučíme vás, jak se starat o technologie, aby vám dlouho bezstarostně sloužily.

Coffee Source showroom

Technologie

Jestliže máte provozovnu vybavenou vlastní technologii, pomůžeme vám s nastavením kávovaru. Pokud budete potřebovat vaši provozovnu vybavit novými technologiemi pro přípravu espressa nebo filtrované kávy, poradíme Vám s výběrem a instalací. Zastupujeme značky La Marzocco, Promac, Iberital a Fetco. Na všechny prodávané technologie zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Kávovary si můžete prohlédnout na našem showroomu ve Štěrboholech.

Konzultace

Na základě našich dlouholetých zkušeností vám pomůžeme s návrhem nového projektu ve spolupráci s architekty, aby prostor, ve kterém budete pracovat, splňoval veškeré nároky na ergonomii, hygienu a technologie v moderní gastronomii.

Poptávka