technologie

 

 

Jsme velice hrdi, že jsme oficiálním distributorem vynikajících kávovarů La Marzocco z Florencie, které jsou absolutní špičkou na trhu.

La Marzocco S.r.l. sídlí ve Florencii, v srdci italské renesance a domovině Leonarda Da Vinci, Michelangela, Brunelleschiho a mnoha dalších velikých umělců, jejichž díla patří k nejobdivovanějším na světě. Právě v tomto městě intenzivně zhmotňujícím smysl pro krásu, kreativitu a formujícím technologického génia, vznikají kávovary, které jsou baristy po celém světě považovány za špičku na trhu.
Oblíbené jsou díky technologii, která je vždy o krok napřed před konkurencí. Díky systému dvojitého bojleru, se samostatným ohřevem, umožňují extrémní zatížení bez ztráty kvality připravené kávy. Tato konstrukce umožňuje až o 500% vyšší výkon horké páry než klasické jedno bojlerové kávovary. Kávovary jsou montovány ručně ve Florencii pouze na zakázku.
O úrovni, na které se firma v současné době nachází, vypoví nejlépe výsledek hlasování o nejvíce inovující výrobek v oblasti kávy za rok 2009, kde La Marzocco skončilo na druhém místě za firmou Nespresso. Firma La Marzocco byla považována už od dob svého vzniku před 80-ti lety za velkého inovátora a vlastní mnoho patentů, jejichž řadu neustále rozšiřuje.
Vlastnit La Marzocco kávovar znamená zvýšit úroveň a prestiž baru o několik tříd výše.

 
Výběr káv

 

Duální systém ohřevu

La Marzocco duální systém ohřevu zajišťuje vysokou produkci páry při zachování optimální teploty vody pro přípravu kávy. U kávovarů LM je na funkci vývoje páry a ohřev vody na kávu vyhrazen samostatný termostaticky řízený nerezový bojler.


 
Showroom

 

Saturované hlavy pák

Hlavy jsou vyrobeny z nerez oceli a jsou nejmasivnější v oboru, toto je důležitý fakt pro perfektní stabilitu teploty vody šálek za šálkem.


 
Vzdělávání

 

Systémem předehřátí vody

LM kávovary jsou vybaveny systémem předehřátí vody vstupující do kávového bojleru, což zajišťuje dokonalou stabilitu teploty vody


 

WAREHOUSES - ROASTERY - SHOWROOM

VISIT OUR SAMPLE ROOM

Get directions

UNIQUE

Coffee with personality

If you are looking for first-class quality and you want to be sure that the coffee you drink has been selected, packaged and delivered to you with love and care, then you are at the right place. The love of specialty coffee is what characterizes us!

ONLINE ORDERS

FREE SHIPPING

Our coffee